13. reede puhul...

Tutvu Somnium Mirabile reeglitega, loe foorumite kohta teateid, küsi oma küsimused ning tee ise ettepanekuid. Seoses spämmiga peab nüüdsest ka siia kirjutamiseks ennast sisse logima.

Moderator: Taltsutajad

13. reede puhul...

Postby Sirell » Friday, 13. Oct 2006, 17:41

...teeme natuke parandustöid SoMi foorumitarkvara kallal. Sellega seoses võib siis ette tulla mõningaid kõrvalekaldeid foorumite töös.

Head SoMi sünnipäeva! ;)
Sirella
Sirell
Valitseja

Olime ära...

Postby Sirell » Monday, 16. Oct 2006, 17:07

Mõni pani ehk tähele, et parandustööd jätkusid terve nädalavahetuse. Ma ei tea, mina käisin Dorogondis õunamahla tegemas. Üle 100 liitri. Aga see selleks.
Praegu seisuga on siis kõik teie kirjad jälle kättesaadavad ja ootavad lisa. Mingiks ajaks saab valmis ka traditsiooniline must-roheline kujundus, ilmselt küll natuke modifitseeritud kujul.

Naudisklege!
Sirella
Sirell
Valitseja

Postby Tasariel » Tuesday, 17. Oct 2006, 08:29

Nüüd ei jää üle muud, kui oodata järgmist 13. reedet...
"Tean ainult niipalju, et [elu] on ohtlik ja võib sind valusalt haavata. Aga sellest ei järeldu, et ta peaks olema tingimata tõsine."
Tasariel
Keegi teine

Sisselogimisprobleemid

Postby Sirell » Thursday, 19. Oct 2006, 10:28

Foorumiuuenduste järgi ilmnesid mõningad sisselogimisprobleemid (oli vaja korduval sisse logida, automaatne sisse logimine ei töödanud). Ma nüüd seadistasin natuke küpsiseid, kui nüüd on veel mingeid probleeme sisse logimisega, siis andke kindlasti teada!
Sirella
Sirell
Valitseja

Muudatused külalisena postitamisel

Postby Sirella » Thursday, 26. Oct 2006, 09:24

Testin muudatusi.

Nüüd peab külalisena postitamisel (külalisena saab Somnium Mirabiles postitada vaid paaris foorumis) kirja ära saatmiseks sisestama sealsamas lehel leiduva koodi. Sellega üritame vähendada automatiseeritud spämmpostitamist Somnium Mirabile kirjavaramus.

Ärge laske ennast segada!

-------
Sirell
Sirella

Return to Teadetetahvel