Ametlik jutuka topic

Siia on kogutud kõik SoM-i vanad, kuid väärikad teemad. Ainult lugemiseks.

Ametlik jutuka topic

Postby GrimReaper » Wednesday, 05. Mar 2003, 19:13

Reportaazh
Esimene ametlik jutuka avamine

Kohal olid GrimReaper pippin jaak tsariel legolas SOT Sirell Arwen Evenstar

Täna õnnestus Sirellil Viimax avada jutukas kui tal mõningaste raskustega õnnestus Grimmu Sirbiga ta teras lint raevikalt läbi raiuda. Muidugi sai ta selle protsessi juures Kerged Vigastused mida kohe veiniga ravima hakati. Pippin ritas Legolast vahelduva eduga välja visata, kui see ei õnnestunud proovis ta viimast täis joota. Tsariel avastas nördimusega et jäi lindilõikamise tseremooniast ilma, kuid lohutas end sellega et oli hinges ja südames meiega, ning muidugi ka dorwinioniga. Hiljem Liitus meiega ka Arwen Evenstar Kuid saades teada et ta jäi hiljax tahtis ta lahkuda Kuid õnnex veenis Sirell ta tünni veiniga ümber. Kuid kui ta oli tünni tühjendanud lahkus ta Pippini tõttu, Kes yleyldiselt segas joomist. Saime kõik hämmastusega teada et jaak on Karsklane!! Ja et Grimmule meeldib juua. Tasariel arvab et Dorwinion lõhnab nagu suvi. Arweni lahkumise järel võttis maad vaikus milles üldsus süüdistas Pippinit. saadi teaga et Grimmu on kokk.!! ja veel mõned kokauudised mida hetkel ei avaldata. Saadi teada et kõik on näinud enamust ka irl va taas Grimmu kes oma ametitõttu on isoleeritud olemisega. Toimus ka kiire arutelu uue kokkutuleku asjus/jõgeva/ siin lõpetame..

Siin Täpi, Surma tark Hobune. Kes väidetavalt oli läbul
Mu arvamus võib olla muutunud, kuid mitte fakt, et mul on õigus.
GrimReaper
Totude Taltsutaja

Postby Firiel » Thursday, 06. Mar 2003, 09:25

Tänan ülevaate eest, kahju et ilma jäin.
sinisel taeval
kalliskivina särab
luikede rivi.
Firiel
Projektijuht

Postby Elendil » Thursday, 06. Mar 2003, 15:40

Isand Grim unustas mainida Elendili, kes õlut nuias ning kui talle kast toodi, siis laulma hakkas :D

pidevalt tsiteeris Blind Guardiani ning hakkas plaatidega äritsema...
Kutsu mind ja ma tulen Tartu piires Sinu juurde jooma!
Elendil

Postby Mor-Draug » Thursday, 06. Mar 2003, 16:23

kas see mitte õhtu ennem seda ei olnud?
...orbis terrarum...
Mor-Draug
Ei maga

Postby Elendil » Thursday, 06. Mar 2003, 17:04

kaks korda jõite veine vä?
Kutsu mind ja ma tulen Tartu piires Sinu juurde jooma!
Elendil

Postby marek » Thursday, 06. Mar 2003, 17:17

Tänase päeva seisuga oleme kolm korda veini joonud. Täna on jutukas neljandat päeva avatud.
marek
Taevalik Taltsutaja

Postby Tasariel » Thursday, 06. Mar 2003, 17:24

Sellest võib üsna kurvad järeldused teha...
Tasariel
Keegi teine

Postby Mor-Draug » Thursday, 06. Mar 2003, 17:46

ja nii ma jäingi sinna üksi...omaette pobisema...
Mor-Draug topib piibu tubakat täis ning läheb koldetuld vaadates tagasi oma mälestustesse
Mor-Draug: noored....muudkui jooksevad igale poole....a eks ise olin ka samasugune kunagi...
Mor-Draug: ei lasta vanal mehel enam mälestustes ka rääkida
Mor-Draug: nuh mis nüüd .....ära tüütasin teid oma heietustega esimesest ajastus vai?
||||||||| Pippin väljus jutukast.
||||||||| Tasariel väljus jutukast.

LUGEGE ALT ÜLESSE
...orbis terrarum...
Mor-Draug
Ei maga

Postby Legolas Greenleaf » Thursday, 06. Mar 2003, 21:38

nu mina korra käisin ja siis läxin ära.ei näinud kudas lint läbi lõigati kuid korrax olin seal
"praised be the bow of Galadriel, and the eye of legolas...That was a mighty shot in the dark,my friend!"

Tuntakse ka nimega Õelus...
Legolas Greenleaf

Postby Mor-Draug » Friday, 07. Mar 2003, 14:38

aga ega enne amtelikku avamist oli ju kaks päeva mitteametlikke avamisi,mis kukkusid väga hästi välja :wink:
...orbis terrarum...
Mor-Draug
Ei maga

Postby GrimReaper » Friday, 07. Mar 2003, 15:37

Mor-Draug wrote:aga ega enne amtelikku avamist oli ju kaks päeva mitteametlikke avamisi,mis kukkusid väga hästi välja :wink:

aka Suur joomind sinu eestvedamisel
GrimReaper
Totude Taltsutaja

Postby GrimReaper » Friday, 07. Mar 2003, 19:50

Siin Täpi. tänane reportaazh jutukast

Täna, Reede õhtul said Jutukas Kokku, 3 inimest, kes üksmeelselt konstanteerida fakti et neil puudub sotsiaalne elu. Alusex on fakt et nad olid reede õhtul jutukas. Kõik meenutasid oma noorust ning yritasid veenda Tsarieli Ballile minema. Katse eba õnnestus ja paljudel hakas igav. viimaks saabus natuke uut ja noort verd Legolas SOT näol. Ja värske veri oli täpselt see mida vajati, sõna sõnalt. Legolas yritas kyll põgeneda aknast alla hüpates, mille all oli piraajasid täis vann. Kahjuks sai legolas teel vannipoole aru et me viibisime akendeta ruumis. Seejärel sai yks valitsejatest Legolase jalast kinni ja viimane kukkus. Ta reageeris küll kiiresti ja veeretas ennast laua alla. Kahjuks toetas ennast see sama valitseja lauale mis tema raskuse all kokku vajus. Seejärel lähenes teine valitseja kes taas oli kuidagi enda kätte saanus yhe teatud isiku Sirbi. teine Vikatiga tüüp tegi kaela juustest vabaks, et muresid ei tekiks. Seda tundes läks legolas närvi ja Kaotas pea -- Sõna otseses mõttes sest Sirbiga naine tegi kiire lõike ja pea veereski eemale. Legolas kes ennast ikka veel elusaks pidas roomas suure kiirisega eemale. Kiirus oli nii suur et ta kaotas seinaga kaotades teadvuse. Kuid Mustas Vikatiga kogu tegi vaimule märkuse et ta on surnud. Too ohkas ja palus teatada sellest edasi. Samal ajal möllasid ja värskendasid uue verega legolase kaelast. Hiljem muretses keegi mõttes tohutu puhastusarve eest. aga sel hetkel sai nalja. Käidi välja ettepanek mängida peapalli jalgpalli reeglitega, Kui esimene värav oli löödud. valitsejapoolt tehtud väravasse kerkis ylesse võistkondade probleem. Siiani oli vastane olnud Legolas kes vastas võistkonnale oli alla jäänud. ja mõjuvatel põhjustel enam ei mänginud. Tekkis kysimus kas äkki teine valitseja ei tahaks minna vastas võistkonda. Mingitel teadmatta asjaoludel too loobus sellest, nentides fakti et tal puudus nii sirp kui vikat ja veel pisiasi et võistkonnad oleksid olnud 2:1. Pärast paari väravat tekkis veristel asjaosalistel nälga ja kõik lahkusid väikeste ajavahemikega sööma.

Siin Täpi.
GrimReaper
Totude Taltsutaja

Postby Legolas Greenleaf » Friday, 07. Mar 2003, 20:27

Siit lisan ka jutu mis juhtus pärast minu "surma":

Kui kõik väixed totud mind peale peakaotust surnux pidasid naersin ma vaixelt endamisi ja kujutasin ette milliseid trikke mu pea parasjagu "peapallis" teeb.
Mu pead kasutati aga mängus pallina ja see oli päris huvitav kogemus, mööda tuba ringi tuisata. Vahepeal läx süda ka pahax (või oli see midagi muud sest süda mul sellel hetkel samal kohal ei seisnud) aga soovitan siiski teistelegi, eriti Grimmule ja kui sul on raskusi oma pea kaotamisega siis ma võin sulle appi tulla :lol:
Kui matš läbi sai ja kõik ära läxid roomasin ma oma pea juhatusel tema juurde ja paigaldasin ta tagasi, täiesti valutu protseduur.
Kui pea otsas ja jälle ühtne tunne siis märkasin Grimmut uxe juures kellegagi endiselt juttu ajamas. Ta seisis püsti ja ta ei märganudki kui ma talt jala otsast ära keerasin...Ta pole vist siiani märganud... :P
"praised be the bow of Galadriel, and the eye of legolas...That was a mighty shot in the dark,my friend!"

Tuntakse ka nimega Õelus...
Legolas Greenleaf

Postby Mor-Draug » Monday, 10. Mar 2003, 10:19

Mina käisin reedel üksinda kinos,sest Pärnus esilinastus TTT,ja ma arvan et minul on sotsiaalne elu olemas sest peale minu oli kinos veel umbes 20 inimest. :lol:
...orbis terrarum...
Mor-Draug
Ei maga

Postby marek » Monday, 31. Mar 2003, 12:56

Hei!

Nagu te teate toimus 28. märtsil teine ametlik jutuka vestlsuring, mis vähemalt allakirjutanu meelest oli läbikukkumine. Vahelduva eduga olid kohal Pippin, Grimmu, Tasariel, Eowyn, Sandaal, Elendil, Sirell, Kuldmari ja Legolas. Päris alguses viibis kohal ka keegi salapärane Smoke & Mirrors, kelle isikut ei suudetudki kindlaks teha.

Umbes tund aega enne õiget vestlusringi algust olid juba kohal Sõda, Nälg ja Surm, kes vestlesid Indrek Hargla uuest raamatust. Siis äkitselt hüppas kusagilt nurgast välja Elendil, kelle olemasolust keegi teadlik polnud (seda väljahüppamist kordas ta õhtu jooksul veel :P). Peale Sirell jutukast lahkumist saabus hetkeline vaikus, mille vältel Pippin üritas vestlusringi alguseni minuteid lugeda. See aga ei õnnestunud, kuna too S&M pidevalt vahele segas. Lõpuks saadi tülikast külalisest imekombel lahti ning saabus Tasariel, kes tegi suured silmad, kuuldes, et tema teadvat midagi Keskmaa geneetikast. Siiski toimus Tasarieli ja Grimmu vahel väike intellektuaalne vestlus, mille järel jõuti otsusele, et see geneetika on üks raske asi ning otsustati hoopis veinist rääkima hakata. Siinkohal edasist ei mäleta...Ülejäänud aeg räägiti sellest, mida keegi kuulab ning irvitati Grimmu üle, kes valmistus rate.ee peole minekuks.

Lõpuks leidis isand Elendil ühe huvitava lingi, mida ta teistega jagas...palju nalja tegi kassi fiksaator, mille Kuldmari endalegi muretseda lubas. Umbes kella poole üheksa (?) ajal korjati pudelid kokku ja mindi sõbralikus meeleolus laiali ning lubati varsti uuesti kokku tulla.

Siinkohal annan kõnepulga hea meelega kellelegi teisele üle, kes täiendusi teeks.

Mälestuste järgi üles märkinud Peregrin,
Gondori Rüütel ja Väikemeeste Prints.

PS. nüüdsest on jutukasse sisenemisel vajalik esineda oma aliasena! Need on: Pippin-Sõda, Sirell-Nälg, Grimmu-Surm, Elendil-Katk, Kuldmari-Meeleheide, Eowyn-Vaesus. Puudu on veel skrofuloos, hüsteeria, apokalüpsis jne.
Last edited by marek on Monday, 31. Mar 2003, 17:30, edited 1 time in total.
marek
Taevalik Taltsutaja

Postby Kuldmari » Monday, 31. Mar 2003, 17:28

Peregrin wrote:PS. nüüdsest on jutukasse sisenemisel vajalik esineda oma aliasena! Need on: Pippin-Sõda, Sirell-Nälg, Grimmu-Sõda, Elendil-Katk, Kuldmari-Meeleheide, Eowyn-Vaesus. Puudu on veel skrofuloos, hüsteeria, apokalüpsis jne.

Väike parandus: Grimmu on ikkagi tuntud kui Surm.
Punane Kardin
“Meeleheide on teie suurim vaenlane, kuna see hingab välja igast poorist,” ütleb Peta.
Kuldmari

Postby marek » Monday, 31. Mar 2003, 17:31

Jajah, muidugi.. :oops:
marek
Taevalik Taltsutaja

Next

Return to Tolmused riiulid